Kontaktid

Pärnu REV kontaktid

Juhiabi-personalitöötaja
Anneli Tiik
Mob: +372 56 485 333
E-mail: annely@parnurev.ee

Raamatupidaja
Anneli Kuusik
Mob: +372 56 490 316
E-mail: anneli@parnurev.ee

Kvaliteedijuht
Rüüt Simson
Mob: +372 51 149 72
E-mail: ryyt@parnurev.ee

Pärnu REV Ehitus kontaktid

Pärnu REV Ehitus OÜ
Karja 6, Pärnu 80018
Mob: +372 56 485 333
E-mail: ehitus@parnurev.ee
Hinnapakkumised: eelarve@parnurev.ee

Hinnapakkumiste insener
Alar Jürisson
Mob: +372 52 17 803
E-mail: alar@parnurev.ee

Projektijuhtimine

Üldehituse projektijuht
Enn Pirsko
Mob: +372 50 67 317
E-mail: ennp@parnurev.ee

Üldehituse projektijuht
Märt Käige
Mob: +372 50 67 312
E-mail: mart@parnurev.ee

Üldehituse projektijuht
Rainar Paulberg
Mob: +372 50 82 652
E-mail: rainar@parnurev.ee

Üldehituse projektijuht
Vladimir Kruglov
Mob: +372 51 60 664
E-mail: vladimir@parnurev.ee

Ventilatsiooni- ja plekitööd
Raivo Pöial
Mob: +372 51 27 974
E-mail: raivo@parnurev.ee

Elektritööd
Lembit Orusaar
Mob: +372 50 50 814
E-mail: lembit@parnurev.ee

Ehitustööd

Objektijuht
Romek Kašulin
Mob: +372 55 609 694
E-mail: romek@parnurev.ee

Objektijuht
Kristel Rumask
Mob: +372 52 620 70
E-mail: kristel@parnurev.ee

Objekti insener
Mauno Järve
Mob: +372 53 481 223
E-mail: mauno@parnurev.ee

Eritööd
Madis Veber
Mob: +372 56 903 768
E-mail: madis@parnurev.ee

Pärnu REV Kaubandus kontaktid

Pärnu REV Kaubandus OÜ
Karja 6, Pärnu 80018
Mob: +372 56 499 319

E-mail: kaubandus@revkaubandus.ee

Projektimüügijuht
Erik Grenberg
Mob: +372 59 125 447
E-mail: erik@revkaubandus.ee

Pärnu kaupluse juhataja
Ülle Järva
Mob: +372 53 895 577
E-mail: ylle@revkaubandus.ee

Vändra kaupluse juhataja
Sirli Kohandi
Mob: +372 53 435 085
E-mail: sirli@revkaubandus.ee

Tõstamaa kauplus
Toomas Vallimäe
Mob: +372 53 762 800
E-mail: tostamaa@revkaubandus.ee

Pärnu REV on vanim järjepidevalt ehitusega tegelenud ettevõte Eestis.