Kontaktid

Pärnu REV kontaktid

Juhatuse liige
Indrek Pappa
Mob: +372 50 24 912
E-mail: indrek@parnurev.ee

Juhiabi-personalitöötaja
Anneli Tiik
Mob: +372 56 485 333
E-mail: annely@parnurev.ee

Raamatupidaja
Anneli Kuusik
Mob: +372 56 490 316
E-mail: anneli@parnurev.ee

Pärnu REV Ehitus kontaktid

Pärnu REV Ehitus OÜ
Karja 6, Pärnu 80018
Mob: +372 56 485 333
E-mail: ehitus@parnurev.ee
Hinnapakkumised: eelarve@parnurev.ee

Hinnapakkumiste insener
Alar Jürisson
Mob: +372 52 17 803
E-mail: alar@parnurev.ee

Projektijuhtimine

Üldehituse projektijuht
Enn Pirsko
Mob: +372 50 67 317
E-mail: ennp@parnurev.ee

Üldehituse projektijuht
Aksel Sild
Mob: +372 53 004 011
E-mail: aksel
@parnurev.ee

Ventilatsiooni- ja plekitööd
Raivo Pöial
Mob: +372 51 27 974
E-mail: raivo@parnurev.ee

Objektijuht
Kristel Rumask
Mob: +372 52 620 70
E-mail: kristel@parnurev.ee

Pärnu REV Kaubandus kontaktid

Pärnu REV Kaubandus OÜ
Pargi 19, Vändra
Tel: +372 44 37 500
E-mail:
vandra@revkaubandus.ee

Vändra kaupluse juhataja
Jüri Sammal
Mob: +372 53 435 085
E-mail: vandra@revkaubandus.ee

Pärnu REV on vanim järjepidevalt ehitusega tegelenud ettevõte Eestis.